Frezor pe masina conventionala

7835
ecomac
ecomac

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoana pentru postul de frezor pe masina conventionala.

  • persoana responsabila si proactiva- cunostiinte tehnice de specialitate in domeniul prelucrarilor prin aschiere
  • cunostiinte de utilizarea si intretinerea SDV-urilor, echipamentelor din dotare         experienta in operarea si programarea masinilor cu comanda numerica                   cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
  • ccunostinte desen tehnic si tolerante
  • colaboreaza cu inginerii de productie la imbunatatirea procesului de productie

Responsabilitati:

  • executarea pieselor  in conformitate cu desenul tehnic
  • gestioneaza si informeaza supervizorul direct despre starea stocului de scule si
  • consumabile necesare functionarii masinii
  • se subordoneaza si raporteaza direct supervizorului de productie;
  • mediul de lucru dinamic intr-o companie de origine germana aflata in plina dezvoltare.
  • salariu competitiv

  • mediul de lucru dinamic intr-o companie de origine germana aflata in plina dezvoltare

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat