Frigotehnist

10729
EBC

  • Romania, Ilfov, București

Responsabilități:

  • Execută lucrările de montaj pentru instalațiile de climatizare;
  • Execută operațiunile de mentenanță – întreținere pentru aparatele de aer condiționat;
  • Întocmește procesele verbale de montaj.

Cerințe:

  • Experiența în domeniul mentenanței instalațiilor de climatizare constituie avantaj!
  • Experiența în domeniul montajului și mentenanței instalațiilor de încălzire constituie avantaj!
  • Diplomă de frigotehnist constituie avantaj;
  • Coerență în gândire, comunicare ușoară, capacitate de analiză și sinteză, de a lua decizii, capacitate organizatorică, loialitate, flexibilitate și inițiativă;
  • Disponibilitate la deplasări (25% din timp);
  • Permis auto categoria B constituie avantaj.

Oferte (bonusuri):

  • Salariu și avantaje motivante în funcție de activitatea desfășurată;
  • Lucru într-o echipă profesionistă;
  • Training-uri externe la producători;
  • Calificare;
  • Decontare transport.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive