Frigotehnist si Electrician

6399
ATT Interim
ATT Interim

  • Romania, Caraș-Severin, Reșița

Se cauta persoana pentru postul de frigotehnist si electrician.

Responsabilitati:

  • asigurarea service-ului clientilor pe zona alocata
  • realizarea instalatiilor frigotehnice conform indicatiilor si planurilor
  • disponibilitate permanenta pentru interventie pe regiunea alocata

  • certificat de calificare (certificat ANRE pentru electrician)
  • experienta in domeniu constituie avantaj
  • cunostinte de citire si interpretare a unui plan electric al unei instalatii frigorifice industriale sau comerciale
  • disponibilitate la deplasari zilnice dar si de lunga durata
  • permis conducere categoria B
  • sociabil si punctual
  • dinamic

Se ofera:

  • masina de serviciu
  • telefon
  • laptop
  • echipamente de interventie
  • echipamente de protectie
  • pachet salarial atractiv corelat cu experienta
  • sansa de a creste alaturi de o echipa tanara, dinamica si in continua dezvoltare
  • suport tehnic asigurat (masina, telefon, echipament de interventie, echipament de protectie)

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive