Gestionar depozit

8867
dennver
dennver

  • Romania, Cluj, Floresti

Se cauta persoane pentru postul de gestionar.

Se solicita:

  • cunoasterea materialelor de constructii
  • cunoasterea produselor pentru tamplarie din PVC si aluminiu
  • abilitati bune de operare pe calculator (pachetul MsOffice nivel mediu-avansat)
  • experienta in comert, abilitati bune de vanzare si relationare
  • persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi
  • atitudine pozitiva si procativa
  • orientare catre client si solutii
  • abilitati bune de organizare

Responsabilitati:

  • asigura depozitarea corecta a marfurilor
  • verifica stocul de marfuri si intocmeste necesarul de marfa
  • ordoneaza rafturile pe categorii si tipuri de produse
  • adapteaza etichetele si afisele in functie de cerintele curente
  • ofera consultanta clientilor in vederea comercializarii produselor din portofoliul firmei
  • preia si pregateste comenzile clientilor
  • optimizeaza debitarea anumitor categorii de produse (pervaze,profile,etc)
  • pregateste marfa pentru distributie
  • ajuta clientii la incarcarea marfii in autovehicul daca e cazul
  • cunoaste toate produsele si utilitatea acestora, fiind in stare sa informeze clientul despre toate produsele

  • pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, acces gratuit la sala de sport)
  • training-uri de vanzari si produse

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive