Gestionar depozit incaltaminte

11680
kalapod
kalapod

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de gestionar pentru depozit de incaltaminte.

Se solicita:

  • Experienta minim 3-4 ani pe un post similar;
  • Cunoasterea aplicatiilor Excel (obligatoriu) si Word;
  • Verificare si inregistrare documente - facturi, avize, documente import-export;
  • Experienta de lucru cu aplicatii de tip WMS constituie un avantaj major;

Responsabilitati:

  • Coordoneaza activitatea unui depozit de incaltaminte cu vanzare online si engross;
  • Gestioneaza livrarea comenzilor catre clienti;
  • Receptioneaza marfa in baza documentelor de livrare ;
  • Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ.
  • Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei;
  • Aranjeaza marfa pe rafturi conform specificatiilor logistice;
  • Incarca marfa in masina respectand graficul de livrare;
  • Gestioneaza stocul de marfa;
  • Se asigura sa fie ordine si curatenie in depozit;
  • Stabileste proceduri de lucru pentru echipa sa;

Oferta:

  • Salariu atractiv;
  • Bonuri de masa;
  • Bonusuri in functie de performanta;

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive