Gestionar depozite

4813
PEGASUS POWER JOB SRL

Se cauta persoana pentru postul de gestionar in depozit.

Se solicita:

  • varsta maxima admisa este de 55 de ani
  • persoane cu sau fara experienta
  • punctualitate
  • seriozitate
  • dorinta de a munci
  • nu este necesara cunoasterea limbii Daneze

Responsabilitati:

  • prelucrarea si soratarea legumelor pentru conservare
  • sortarea mere pentru conpot . Etichetat
  • soratrea fructelor . Ambalare
  • duminica ore suplimentare se platesc cu 10 euro ora (Orele suplimentare se platesc in aceiasi zi )
  • programul zilnic- cel agreat de UE;
  • 8 h pe zi
  • 6 zile sapatamna

Documente necesare pentru contract:

  • CV- ul in Romana/ Engleza
  • carte de identitate

Costurile suportate de candidat:

  • biletul de calatorie 110 EURO , rambursat de companie in prima luna de salariu (biltul se achita dupa primirea contractului cu angajatorul danez - nu se poate plati la autocar)
  • bani de buzunar
  • comisionul companiei noastre de recrutare este de 200 Euro care se va opri din a 2 luna de salariu

cazare dupa standarde eurpene (Case cu 5 dormitoare 4 camere pentru prepararea hranei 3 bai.Cuplurile benficiaza de camera separata bucatarie si baie. Cei ce vor sa locuiaca pe perioada contractuala cate 2 in camera li se va opri cate 20 euro in ficare luna)

un salariu la 1400 euro brut, cazarea si masa sunt incluse

contracte pe perioada de 3 luni cu drept de prelungire

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive