Gestionar Oradea

6690
Macon SRL
Macon SRL

  • Romania, Bihor, Oradea

Se cauta persoana pentru postul de gestionar.

  • cunostinte temeinice de calculator, operare intr-un sistem WIZ (prezinta avantaj)
  • experienta de munca de minim doi ani pe o pozitie similara
  • studii medii
  • atent la detalii, organizat
  • abilitati foarte bune de comunicare
  • cunostinte de contabilitate primara
  • cunostinte legislatie gestiune stocuri

Responsabilitati:

  • primeste in gestiune materii prime, materiale auxiliare, ambalaje, piese schimb mentenanta, obiecte de inventar in folosinta si rechizite necesare procesului de productie
  • intocmeste actele de receptie, procese verbale de custodie, miscare, transfer si iesire din gestiune pentru toate materialele din gestiune
  • efectueaza receptia combustibililor si preleveaza probe la fiecare livrare

Se ofera:

  • contract individual de munca pe perioada nedeterminata
  • perioada de proba conform legii
  • pachet salarial competitiv (tichete de masa, decontare transport la si de la locul de munca, alte facilitati conform CCM)
  • oportunitati de instruire si dezvoltare personala
  • se ingrijeste de corecta preluare, depozitare, pastrare si predare a materialelor primite in gestiune

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive