Gestionar Satu Mare

4905
recrutare public euro consulting

  • Romania, Satu Mare, Satu Mare

Se cauta persoana pentru postul de gestionar.

Se solicita:

  • minim studii medii finalizate
  • avantaj cunoasterea limbii maghiare si engleze
  • cunostinte solide excel(formule calcul, grafice, evidenta matematica)
  • experienta in depozitare, manipulare si dispunerea produselor in depozit
  • persoana activa, serioasa si responsabila
  • abilitati de comunicare si relationare

Responsabilitati:

  • preluare marfa si verificarea avizelor de insotire a marfii, CMR- uri
  • evidenta si prelucrare : bonuri de consum, acte de transfer, acte de gestiune contabila
  • asigura la timp buna aprovizionare
  • procesare inventar
  • evidentierea corecta a tuturor intrarilor si iesirilor de materiale in/ din gestiune sa fie evidentiate corect

Se ofera:

  • pachet salarial atractiv
  • posibilitatea de a lucra intr- o companie cu cea mai moderna tehnologie vest europeana
  • instruirea si educarea pentru un progres in acest domeniu
  • munca intr- un colectiv cu mentalitate occidentala
  • decontarea transportului din imprejurimile Carei, Satu Mare, dar si posibiliattea de relocare

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat
  • Mediu
  • Avansat