Inginer Analist Iasi

5756
Adecco Resurse Umane

  • Romania, Iași, Iași

Inginer Analist

Adecco Sibiu anagajeaza pentru clientul sau, companie multinationala din domeniul energiei.

Cerinte:

  • studii superioare tehnice
  • minim 3 ani experienta in activitatea de distributie a energiei electrice
  • cunostinte de legislatie primara/secundara, norme tehnice si reglementari externe/interne din domeniul energiei electrice
  • cunostinte operare PC: Outlook, Word, Excel
  • cunostinte SAP IS-U
  • capacitate de lucru in echipa
  • abilitati de lucru in conditii de stres

Responsabilitati:

  • participa ca membru in comisiile de evaluare/mediere a Notelor de Constatare intocmite in cadru companiei
  • centralizeaza si tine evidenta documentelor rezultate in urma comisiilor de evaluare/mediere
  • participa la recalcularea energiei consumate si neinregistrate, conform legislatiei in vigoare, la activitatea desfasurata la comisii si verifica recalcularile efectuate de celelalte entitati in actiunile de control organizate
  • dezvolta eventualele imbunatatiri care pot fi aduse proceselor si procedurilor rezultate in urma analizelor din cadrul comisiilor de evaluare/mediere
  • intervine cu promptitudine pentru eliminarea neconformitatilor ce produc pierderi de orice natura, cu consultarea sefului ierarhic

Se ofera:

  • salariu atractiv

Aplicatiile se depun la adresa de e-mail vezi email sau la numarul de telefon 0724057533.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive