Inginer executie

4954
PROING GROUP

  • Romania, Brașov, Brașov

Se cauta persoana pentru postul de inginer de executie.

  • studii superioare in domeniul Instalatiilor pentru constructii
  • experienta minim 5 ani in executia de instalatii termice, sanitare, ventilatii, climatizare, etc
  • cunosterea softurilor de specialitate si capacitatea de a citi planuri si scheme
  • cunostinte de operare Ms Office(Word, Excel)
  • cunoasterea la nivel mediu a limbii engleze si/ sau germane
  • disponibilitate la program prelungit si deplasari
  • dinamic si orientat pe obiective
  • flexibil in gandire
  • sociabil
  • bune abilitati de comunicare
  • carnet de conducere categoria B

Responsabilitati:

  • coordonarea executiei lucrarilor de instalatii
  • implicarea activa in executia lucrarilor
  • gestionarea resurselor materiale si umane in vederea finalizarii lucrarilor la termen si respectarea standardelor de calitate
  • reprezentarea companiei in relatiile cu beneficiarii lucrarilor, cu subcontractori si cu alti colaboratori in limitele stabilite de superiori
  • colaborarea cu departamentele companiei pentru realizarea lucrarilor la standardele cerute

Se ofera:

  • salariul se va negocia in urma interviului

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat
  • Mediu
  • Avansat