Inginer Proces Calitate

5231
Clarismart Consulting

  • Romania, Caraș-Severin, Reșița

Se cauta persoana pentru postul de inginer proces de calitate.

Se solicita:

  • studii superioare( mecanica sau similar)
  • experienta in domeniul calitatii ca proces
  • experienta in PPAP
  • cunostinte de limba engleza nivel avansat

Responsabilitati:

  • asigura conformitatea proceselor, a produselor interne si a specificatiilor de la clienti
  • realizeaza activitati PFMEA
  • asigura aplicarea corecta a documentatiei de calitate ( fise, inregistrari, planuri de control pentru solicitarile clientilor si ale sistemului de management al calitatii)
  • monitorizarea activitatile de masurare, analiza , imbunatatire a proceselor si produselor catre clienti
  • raspunde de PPAP clienti
  • identifica neconformitatile, le analizeaza, propune actiuni corective si verifica rezolvarea reclamatiilor

Se ofera:

  • salariu fix
  • tichete de masa
  • prime de sarbatori
  • asigurari medicale

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat