Ingrijire spatii verzi si amenajari gradini Olanda

4959
Anghel Robert

Se cauta persoane pentru ingrijirea spatiilor verzi si amenajarea de gradini in Olanda.

Se solicita:

  • persoane cu sau fara experienta in domeniu
  • varsta maxima de 50 ani
  • disponibilitatea de a lucra in echipa organizata
  • persoane apte fizic

Responsabilitati:

  • amenajarea gradinilor si a teraselor
  • pregatirea terenului pentru montarea rulourilor de iarba
  • plantare flori
  • tuns iarba
  • aranjamente decorative
  • colectare deseuri de gradina

  • program de lucru de 8 ore / zi cu weekend- ul liber , platit cu salar fix de 1400 euro
  • persoanele care au dorinta si capacitatea de a presta ore suplimentare sunt platite cu 9. 50 euro / ora
  • locurile de munca sunt avizate de statul Austriac pentru 37 persoane si se intocmeste dreptul de munca pe perioada contractului cat si asigurare medicala in caz ca nu le detineti
  • transport si cazare suportate de angajator

Comision 0 , Taxe 0 , Contract de mediere 0 , contractul se realizeaza direct intre dumneavoastra si angajator.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive