Inspector asigurari

4565
SC CARPATICA ASIG SA

  • Romania, NeamÈ›, Piatra NeamÈ›

Societate comerciala angajeaza persoana pentru postul de inspector de asigurari.

Se solicita:

  • prezentabilitate
  • persoana muncitoare
  • positivism
  • onestitate
  • sociabilitate
  • o buna reputatie
  • abilitati bune de comunicare
  • capacitate de adaptare, de asimilare cunostinte noi si preocupare permanenta pentru perfectionare profesionala
  • abilitati de comunicare, de relationare si de negociere
  • abilitati foarte bune de lucru in conditii de presiune si stres
  • asumarea responsabilitati
  • studii medii sau superioare
  • experienta de minim 1 an in vanzare de asigurari generale
  • abilitati excelente de prezentare, persuasiune, vanzare si negociere
  • capacitate de comunicare si colaborare, de munca in echipa
  • orientare catre client
  • optimism, atitudine pozitiva
  • cunostinte de operare PC (Word, Excel)

Responsabilitati:

  • dezvoltarea, gestionarea si fidelizarea portofoliului de clienti
  • promovarea produselor de asigurari pe piata locala a asigurarilor
  • formarea, dezvoltarea si coordonarea unei echipe de agenti de asigurari

Se ofera:

  • salariu fix
  • comisioane

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive