Inspector serviciu extern de prevenire si protectie ssm - su

4782
Consultia
Consultia

  • Romania, Brașov, Brașov

Se cauta persoana pentru postul de inspector serviciu extern de prevenire si protectie ssm - su.

Se solicita:

  • studii medii sau superioare tehnice
  • experienta relevanta intr- o firma de serviciu extern de prevenire si protectie
  • dorinta de afirmare
  • persoana meticuloasa, organizata , cu spirit de observatie
  • bune abilitati de comunicare si relationare
  • permis de conducere categ. B
  • cunostinte de operare PC (pachet MS Office)

Responsabilitati:

  • prestarea la sediul clientului (persoane juridice) a celor doua activitati obligatorii in activitatea oricarei societati , sanatate si securitate in munca+ situatii de urgenta
  • intocmirea documentatiei aferente celor doua activitati
  • implementeaza si asigurarea ca se respectarea legislatiei pentru securitate si sanatatea muncii, PSI in firmele permanente
  • planificarea si monitorizeaza activitatea se sanatate si securitate in munca si PSI in companii
  • instruierea angajatiilor
  • intocmirea dosarelor pentru Securitate si Sanatate in Munca si pentru Situatiile de Urgenta
  • intocmeste instructiuni proprii de SSM tinand seama de particularitatile activitatilor de la locurilor de munca/ posturilor de lucru din cadrul companiilor pentru care ofera consultanta
  • elaboreaza tematica pentru toate fazele de instruire, stabileste periodicitatea pentru fiecare loc de munca, asigura informarea si instruirea lucratorilor in domeniul securitatii si sanatatii in munca si verifica cunoasterea informatiilor primite

Se ofera:

  • salariul atractiv
  • comision din vanzari
  • masina de servici
  • telefon
  • calculator
  • mediu de munca placutDESCRIEREA COMPANIEI: Oferim servicii externe de consultanta in sanatate si securitate in munca

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive