Instalator centrale termice

10730
EBC

  • Romania, Ilfov, București

Responsabilități:

  • Execută lucurările de montaj pentru centralele termice;
  • Întocmește procesele verbale de montaj.

Cerințe:

  • Experiența în domeniul mentenanței instalațiilor de încălzire constituie un avantaj!
  • Experiența în domeniul montajului instalațiilor de aer condiționat constituie un avantaj!
  • Autorizație ISCIR – VTP / RSL constituie avantaj;
  • Coerență în gândire, comunicare ușoară, capacitate de analiză și sinteză, luarea deciziilor, de a influența;
  • Dorința de a-i sprijini pe ceilalți, dorință de învățare, simțul datoriei, capacitate organizatorică, loialitate, flexibilitate și inițiativă;
  • Disponibilitate la deplasări (25% din timp);
  • Experiență în montarea și mentenanța instalațiilor de climatizare constituie avantaj!
  • Permis auto categoria B – Avantaj.

Oferte (bonusuri):

  • Salariu și avantaje motivante în funcție de activitatea desfășurată;
  • Lucru într-o echipă profesionistă;
  • Training-uri externe la producători;
  • Calificări;
  • Decontare transport.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive