Instalator instalații termice și sanitare

9827
EBC

  • Romania, Ilfov, București

Responsabilități:

  • Montează instalațiile interioare de apă rece și caldă pentru uz menajer;
  • Montează instalații pentru stingerea incendiilor;
  • Montează utilajele utilizate în realizarea instalațiilor de canalizare;
  • Remediază defecțiunile de orice tip apărute la instalațiile montate;
  • Cunoaște aspectele sistemului calității corespunzătoare domeniului său de activitate;
  • Respectă procedurile privind asigurarea calității și asigurarea ergonomică a locului de muncă;
  • Răspunde de respectarea termenelor de executare a operațiunilor desfășurate;
  • Deține responsabilitatea realizării sarcinilor de serviciu date de atribuțiile de serviciu;
  • Răspunde altor sarcini stabilite de șeful ierarhic direct și care au legătură directă cu obiectivul postului ocupat;
  • Utilizează mașinile, echipamentele și materialele puse la dispoziție de firmă.

Cerințe:

  • Experiența în domeniu – minim 1 an;
  • Studii: liceu / școală profesională în domeniu sau curs de calificare;
  • Rezistență la efort fizic în condiții de temperatură ridicată;
  • Rigurozitate în respectarea regulilor și instrucțiunilor;
  • Capacitate de comunicare interactivă și de lucru în echipă.

Oferte (bonusuri):

  • Salariu fix atractiv;
  • Posibilitatea unei colaborări pe termen lung.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive