Lacatus confectii metalice

11735
SC VALMIX STEEL SRL

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de lacatus confectii metalice.

  • Experienta tehnica si abilitatea de lucru cu desene tehnice,
  • Intelegere desene tehnice de ansamblu si cunostinte de asamblare diverse instalatii,
  • Usurinta in utilizarea instrumentelor clasice de masurare
  • Persoana serioasa, dispusa sa invete si sa se specializeze la locul de munca, cu un solid bagaj de cunostinte de ordin tehnic, simt practic, capacitate de organizare si planificare, dispus la deplasari in tara ,
  • Experienta de minim 3 ani in domeniu;
  • Cel putin scoala profesionala, preferabil Liceu sau Scoala tehnica,
  • Cunostinte de lucru pe masini de prelucrare metale, strung, freza, sudura, masini de gaurit, filetat, prezinta avantaj

Responsabilitati:

  • Lacatus-confectioner mobilier inox
  • Efectuare de operatii simple de gaurire, filetare, ajustare, etansare
  • Operatii de montaj mecanic
  • Realizeaza mobilier din inox, lucrari de lacatuserie, lucru cu desene tehnice, intelegere desene tehnice de ansamblu si are cunostinte de asamblare diverse instalatii

Se ofera:

  • Contract perioada nedeterminata
  • Salariu motivant

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive