Lacatus/sudor

7669
framag
framag

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoana pentru postul de lacatus/sudor.

Se solicita:

  • pregatire ca lacatus / sudo
  • experienta de mai multi ani in acest domeniu
  • experienta in asamblarea si sudarea structurilor metalice
  • experienta in utilizarea instrumentelor de masurare
  • atestat pentru operator macara si stivuitor este un avantaj
  • limba germana si limba engleza constituie un avantaj

Responsabilitati:

  • asamblarea si sudarea structurilor metalice (MAG, WIG)
  • munca independenta conform desenului
  • citirea si interpretarea desenelor tehnice

  • un mediu de lucru placut, dotat cu dusuri, iluminare cu LED, incalzire cu panouri cu raze infrarosii precum si dotarea locului de munca cu dispozitive necesare usurarii muncii si echipament de protectia muncii
  • salariu motivant

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat