Livratori pizza

10302
trenta pizza

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoane pentru postul de livratoei de pizza.

Se solicita:

  • persoana serioasa, stabila;
  • permis categoria B;
  • dinamic, dornic de a lucra intr-o echipa tanara;
  • motivant din perspectiva unui astfel de serviciu,responsabil si punctual;
  • experienta in livrari de Pizza sau mancare calda;
  • disponibil de a lucra in ture;
  • permis de conducere categoria B;
  • autoturism propiu;
  • trebuie sa cunoasca bine Bucurestiul sau un sector

Responsabilitati:

  • livrarea se face cu cu autotusismul personal sau cu scuterul societatii.
  • livrare mancare la domiciliul clientului cu autoturismul personal sau cu scuterul societatii

Se ofera:

  • castiguri motivante;
  • salariul motivant ;
  • contract de munca;
  • program flexibil part time sau full time.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive