Mașinist Binder

9648
EBC

  • Romania, Ilfov, București

EBC HR Solutions recrutează un Mașinist Binder pentru o importantă tipografie din București.

Responsabilități:

  • Să coordoneze activitatea întregului personal al maşinii adunat-broșat-tăiat;
  • Să urmărească calitatea  produsului privind stratul de clei la articulaţie, cotor, rubanat, broşat, frezat;
  • Să controleze stratul de clei la lucrările termocusute;
  • Să elimine toate produsele care sunt defecte;
  • Să respecte norma de producţie stabilită de conducere;
  • Să întrețină utilajul iar dacă apar defecte de fucționare, să anunţe şeful sau seviciul mecano-electric.

Cerințe:

  • Studii medii;
  • Experiență minim 1 an în domeniu.

Oferte (bonusuri):

  • Salariu fix;
  • Tichete de masă;
  • Primă de producție;
  • Decontare abonament transport;
  • Primă de Crăciun/Paște;
  • Primă de vacanță anuală.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive