Mașinist scoarțe

10739
EBC

  • Romania, Ilfov, București

Responsabilități:

  • Să controleze în permanență eventualele defecțiuni în timpul tirajului precum pete de clei, coturi neînchise, zgârieturi, diferite urme lăsate de piesele in mişcare sau fixe;
  • Să dozeze corespuzător cantitatea de clei și apă;
  • Să stivuiască pe paiet scoarţele în așa fel să nu se îndoaie, să lase urme de la paleta sau cartoane, să treacă pe bonul de paleta cantitatea corectă și titlul lucrării – culoarea materialului;
  • După terminarea tirajului, matriţele să fie curăţate, de pus bilet cu denumirea lucrării și depozitate corect;
  • Să întreţină si să cureţe utilajul în permanență;
  • Să introducă informaţiile corecte în timp real în sistemul informatic via-touchscreen: număr de comandă, cod operaţie, timpi de potrivit și tiraj, cantitatea produsă și alte opriri ale utilajului.

Cerințe:

  • Studii medii;
  • Experiență minim 1 an în domeniu.

Oferte (bonusuri):

  • Salariu fix;
  • Tichete de masă;
  • Primă de producție;
  • Decontare abonament transport;
  • Primă de Crăciun/Paște;
  • Primă de vacanță anuală.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive