Magaziner gestiunea stocului

10061
aktiv power
aktiv power

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de magaziner.

Se solicita:

  • Experienta in domeniu minim 1 an;
  • Cunostinte in domeniul tehnic;
  • Cunostinte PC (WORD, EXCEL) constituie avantaj;
  • Persoana responsabila, serioasa si ordonata;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Bun organizator

Responsabilitati:

  • Asigura gestiunea fizica a stocului de piese;
  • Participa la efectuarea receptiei cantitative si calitative a pieselor;
  • Manipuleaza si ordoneaza produsele in spatiile special destinate, pe categorii si tipuri de piese;
  • Listeaza comanda de piese si le elibereaza pe baza documentelor specifice;
  • Asigura necesarul de piese depanatorilor conform solicitarii departamentului de reparatii;
  • Asigura integritatea pieselor si starea ambalajelor in timpul operatiunilor de manipulare;
  • Asigura derularea activitatilor in timp util cu respectarea graficului;
  • Pastreaza si arhiveaza documentele

Se ofera:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Sansa de a lucra intr-o echipa tanara;
  • Conditii de munca deosebite.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive