Manager Calitate

7452
PUBLIC EUROCONSULTING

  • Romania, Bihor, Oradea

Se cauta persoana pentru postul de manager de calitate.

Se solicita:

  • studii superioare tehnice(mecanica, TCM)
  • experienta minima 2 ani in sistemul de calitate ISO 9001 (domeniul mecanic) TS16949
  • cunoasterea limbii engleze, sau franceza- nivel de conversatie
  • abilitati de comunicare si relationare dezvoltate
  • abilitati de coordonare
  • utilizare PC, Power Point, Excell
  • disponibilitate pentru program prelungit

Responsabilitati:

  • coordonarea activitatii din cadrul Serv.Calitate
  • urmarirea nivelului de calitate al produselor
  • urmarirea efectuarii incercarilor de fiabilitate a produsleor si aplicarea masurilor de imbunatatire
  • asigurarea respectarii standardelor de calitate ale clientului
  • raspunde de executarea calitativa a produselor si de respectarea cerintelor de calitate ale clientilor
  • realizarea programelor CMM pentru masini de masurat 3D

Se ofera:

  • salariu atractiv
  • tichete de masa
  • prima de concediu
  • decontare abonament transport 50%, zone limitrofe 75%, bonus salarial de 7%, suport financiar pentru relocare

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat
  • Mediu
  • Avansat