Manager Productie

5409
Clarismart Consulting

  • Romania, TimiÈ™, TimiÈ™oara

Se cauta persoana pentru postul de manager de productie.

  • studii universitare in domeniul Stiintelor Aplicate, Chimiei sau Biologiei
  • cunoasterea pietei in domeniul instrumentelor de masurare/ analiza de laborator
  • experienta de minim 1-2 ani in domeniu
  • experienta in Management de produs
  • cunoasterea limbii engleze nivel avansat, engleza si germana este un plus
  • cunostinte foarte vbune de operare PC
  • persoana organizata, flexibila, cinstita, loiala

Responsabilitati:

  • colaboreaza cu Managerii de produs in vederea gestionarii procesului de productie si imbunatatirea acestuia
  • monitorizeaza activ segmentele de piata in care sunt introduse produsele companiei
  • participa la procesul de dezvoltare a produsului finit pana la lansarea acestuia pe piata si asigura mentuinerea produselor din portofoliul actual
  • ofera asistenta departamentului de vanzari si celorlalte departamente interne
  • participa la activitatile de promovare, comunicare si consultanta tehnica cu clientii companiei
  • realizeaza interfata intre departamentele de vanzari, cercetare, dezvoltare si productie ale companiei
  • coordoneaza lansarea pe piata a produselor si participa la targurile si expozitiile cu compania

Se ofera:

  • salariu competitiv
  • beneficii suplimentare
  • tichete de masa
  • transport asigurat din Timisoara
  • oportunitati de dezvoltare profesionala

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat
  • Mediu
  • Avansat