Manipulant marfă - tipografie

10740
EBC

  • Romania, Ilfov, București

Responsabilități:

  • Incărcarea, descărcarea și manipularea mărfurilor în tipografie;
  • Etichetarea și sortarea produselor după model;
  • Ambalarea, înfolierea produselor;
  • Transferul fizic de marfă recepționată pe zonele de depozitare;
  • Răspunde solicitărilor primite din partea superiorului direct;
  • Dezvoltă și menține în cadrul echipei o atmosferă de lucru deschisă și stimulativă, promovând spiritul de echipă în rândul membrilor;
  • Asigură o comunicare eficientă cu colegii.

Cerințe:

  • Studii: Fără studii/8 clase absolvite;
  • Persoană responsabilă, serioasă, atentă la detalii;
  • Disponibilitate pentru program de lucru prelungit.

Oferte (bonusuri):

  • Salariu fix;
  • Tichete de masă;
  • Primă de producție;
  • Decontare abonament transport;
  • Primă de Crăciun/Paște;
  • Primă de vacanță anuală.

Alte informații:

  • Se lucrează în 2 sau 3 ture.
  • Punct de lucru: Berceni

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive