Masinist (macaragiu) pod rulant

6861
SIMBETON SA
SIMBETON SA

  • Romania, Bihor, Oradea

Se cauta persoana pentru postul de masinist (macaragiu) pod rulant.

Se solicita:

  • autorizatie ISCIR
  • minim 2 ani experienta in domeniu
  • constituie avantaj persoanele care au lucrat intr-o hala de productie

Responsabilitati:

  • pregatirea si verificarea utilajului pentru lucru
  • efectuarea operatiilor de incarcare, transport si descarcare, respectand instructiunile tehnologice de lucru, instructiunile de exploatare si intretinere utilaje si instructiunile de protectia muncii specifice postului
  • semnalizarea defectiunilor aparute si participarea la reparatiile urgente a utilajului exploatat

Se ofera:

  • contract individual de munca pe perioada nedeterminata
  • perioada de proba, conform legii
  • pachet salarial competitiv (tichete de masa, decontare transport la si de la locul de munca, alte facilitati conform CCM)
  • oportunitati de instruire si dezvoltare personala

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive