Menajera Marea Britanie

5164
SC EUROPRORECRUIT SRL

Se cauta persoana pentru postul de menajera pentru Marea Britanie.

Se solicita:

  • limba engleza la nivel mediu/bun
  • experienta in domeniu constituie avantaj
  • persoana selectata trebuie sa fie respectuoasa, de incredere si muncitoare, sa aiba o personalitate placuta

Responsabilitati:

  • treburile casnice
  • sa faca cumparaturi, curatenie
  • alte responsabilitati ce decurg din acest post

Se ofera:

  • contract de prestari servicii pe perioada nedeterminata
  • castig de 200 Lire sterline/saptamana
  • cazarea
  • masa
  • plecare urgenta

Costurile suportate de candidat:
- Tarif procesare dosar: 100 Ron.

- Tarif de mediere: In functie de momentul pe care candidatul il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos:

• VARIANTA 1: 200 Lire Sterline – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

• VARIANTA 2: 300 Lire Sterline - Daca se plateste la semnarea contractului comercial, inainte de plecarea din tara.

• VARIANTA 3: 500 Lire Sterline - Daca se plateste in 2 rate lunare, din primele 2 castiguri lunare, cate 250 Lire Sterline / luna.

- Bilet de avion

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat