Montator, instalator, service aer conditionat

11437
aer conditionat

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de montator, instalator, service aer conditionat.

Responsabilitati:

  • Efectueaza montaj , intretinere si service la echipamente de aer conditionat , ;
  • Este responsabil pentru materialele , sculele si echipamentele primite;
  • Asigura raportarea activitatii la sfarsitul programului in baza programarilor avute in ziua respectiva

Candidatul Ideal:

  • Persoana responsabila, organizata si punctuala , de preferat - dar nu obligatoriu - o calificare in domeniu tehnic (instalator, frigotehnist, tehnician ventilatii, lacatus mecanic, sanitare , termice etc.)
  • Disponibilitate de a-si insusi cunostinte noi;
  • Experienta pe un post similar ;
  • Permis de conducere categ. B
  • Capacitatea de a lucra in echipa;

  • Pachet salarial atractiv 2200 - 3400 RON (salar fix, sistem de bonusuri) in concordanta cu nivelul performantelor cantitative si calitative.
  • Telefon, auto , sansa de a colabora pe termen nelimitat!
  • Mediu de munca dinamic alaturi de un colectiv tanar.
  • Sansa de a colabora pe termen nelimitat

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive