MOTOSTIVUITORIST

8391
SANEX SA

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Candidatul ideal:
•Deţinere certificat de motostivuitorist/autorizaţie de motostivuitorist;
•Experienţă în domeniul de depozite şi logistică;
•Disponibilitate de a lucra în schimburi;
•Responsabilitate şi seriozitate;
•Permis de conducere categ. B.

Descrierea jobului:
•Încărcare şi descărcare marfă în şi din mijloacele de transport;
•Pregăteşte mărfurile în vederea livrării şi înmagazinării acestora;
•Aranjează marfa în depozit după indicaţiile primite;
•Manipularea şi pregătirea materialelor prime şi produselor finite din depozit, predarea-primirea, încărcarea-descărcarea lor;
•Asigură întreţinerea şi curăţirea zilnică a utilajelor din dotare;
•Respectă programul de lucru;
•Raportează imediat orice problemă aparută superiorului direct;
•Tip post: Full time.

Beneficii:
•Decontare transport în oraş;
•Transparenţă, suport asigurat, stabilitate la locul de muncă.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive