Muncitor necalificat

12028
daioniteam
daioniteam

  • Romania, Ilfov, București

Se cauta persoana pentru postul de muncitor necalificat.

Se solicita:

  • permis conducere
  • atestat ANRE
  • atest ARTS
  • tehnician sisteme de securitate
  • studii de profil electrica, electronică, electrotehnică, automatizări, telecomunicaţii
  • disponibilitate deplasări in ţară
  • experienţă in lucrări de reţelistică: cablare j.t si curenti slabi, conectare echipamente, cablare structurată constituie un avantaj
  • experienţă minimă in domeniul sistemelor de securitate, instalaţii electrice de joasa tensiune;
  • permis conducere cat. B

Descrierea jobului:

  • realizarea lucrarilor de instalare, punere in functiune, intretinere si service a Sistemelor Electrice de Joasa Tensiune, Securitate, Audio-Video, IT&C.
  • realizarea lucrarilor de instalare de sisteme electrice de joasa tensiune; ( instalatii de joasa tensiune, tablouri electrice, lumini arhitecturale, corpuri de iluminat)
  • cablarea, instalarea, conectarea, punerea in funcţiune şi programarea pentru: detecţie incendiu, alarmare efracţie, control acces

Se ofera:

  • 1300 L salariu net

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive