Operator calculator

4770
Alexandra
Alexandra

  • Romania, Bistrița-Năsăud, Bistrița

Se cauta persoana pentru postul de operator de calculator.

Se solicita:

  • abilitatea de a comunica si de a reationa usor cu oamenii
  • capacitatea de a oferi solutii pertinente clientilor
  • persoana dinamica si care doreste sa lucreze in echipa
  • capacitate foarte buna de asimilare a informatiilor
  • calm, stapanire de sine, echilibru emotional
  • prezenta placuta si atitudine pozitiva
  • spirit de echipa, seriozitate, punctualitate
  • cunostinte operare PC - ( MS Windows, MS Office, Internet)
  • experienta anterioara este un avantaj
  • limba maghiara obligatorie

Responsabilitati:

  • contactarea telefonica a potentialilor clientilor
  • promovarea produselor companiei
  • realizarea de comenzi si cresterea numarului de clienti
  • derularea activitatii conform politicii companiei

Se ofera:

  • salariu atractiv si sistem de bonusare
  • program fix, de Luni pana Vineri: 8- 17 (8 ore- program de munca, 1 ora- pauza de masa)
  • climat de lucru placut, echipa tanara

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat