Operator call center

11816
contact quick shop

  • Romania, Ilfov, București

Se cauta persoana pentru postul de operatpr call center.

Profil candidat:

  • abilitati de comunicare, voce placuta, dictie buna, fire stapana pe sine;
  • atitudine pozitiva, personalitate energică, amabilitate si eficienta;
  • seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
  • rapiditate si abilitate in utilizarea calculatorului;
  • orientare si respect pentru client;
  • experienta in relatiile cu clientii reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

  • preluarea apelurilor telefonice ;
  • inregistrarea comenzilor & informatiilor in baza de date utilizand programe specifice;
  • intocmirea documetelor fiscale;
  • identificarea problemelor cu care se confrunta clientii si stabilirea celei mai bune si rapide metode de rezolvare;
  • initializarea de apeluri telefonice catre clienti;
  • inregistrarea in baza de date a tuturor interactiunilor cu clientul.

Beneficii:

  • salariul atractiv
  • program lucru 8 ore
  • mediu de lucru placut

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive