Operator date PC

12615
German Quality Solution

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoane pentru postul de operator de date.

Responsabilitatile postului:

  • introducere de produse in interfata magazinului online
  • prelucrarea de imagini
  • crearea de atribute si caracteristici produse
  • rapoarte comparative in format Excel
  • relatia cu partenerii firmei pt update preturi sau creare feed de produse
  • program L-V 9:00 - 18:00

Cerinte minime:

  • studii medii
  • cunostinte bune de limba Engleza
  • operare PC (pachet Office), este un avantaj experienta de lucru cu soft de contabilitate / ERP sau cunostinte program de editare imagini
  • bune abilitati de comunicare si relationare in echipa
  • loc de munca in Bucuresti, sector 2
  • preferabil cu experienta similara

Beneficii:

  • lucrul intr-o firma dinamica, cu posibilitati de promovare
  • decontare cheltuieli de transport
  • salariul net: 2.100 ron

Interviul se programeaza doar pe baza CV-ului primit.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive