Operator interviu

5224
SC CONTACTCENTER RO SRL

Se cauta persoana pentru postul de operator de interviu.

Se solicita:

  • excelente abilitati lingvistice pentru limba germana
  • abilitati de comunicare si spirit persuasiv, orientare spre procedura
  • persoane dinamice si optimiste
  • persoane orientate spre rezultate

Responsabilitati:

  • gestionarea de apeluri outbound B2B (persoane juridice)
  • formularea de intrebari specifice
  • inregistrarea cu acuratete a raspunsurilor primite, de la persoana intervievata, in sistem
  • identificarea si raportarea problemelor aparute in procesul de obtinere a datelor valide.

  • posibilitate de a lucra part time (4/6 h zi, L-V) in intervalul orar 10.00- 16.00
  • dobandirea de experienta calificata in domeniul culegerii de date prin intermediul telefonului
  • salariu de baza
  • bonus realizat in functie de numarul chestionarelor completate (bonusul nu este conditionat de un target)
  • tichete de masa

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive