Operator print digital

5485
secroma srl

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Candidatul ideal:

  • Persoana analitica, atenta la detalii;
  • Persoana foarte organizata;
  • face fata conditiilor de lucru sub stress
  • foarte bune abilitati de comunicare si adaptabilitate
  • responsabilitatea efectuarii lucrurilor corect si la termenul angajat
  • cunostinte minime Corel Draw constituie avantaj sau disponibilitatea de a invata.

Trebuie sa fii bun organizator, sa ai capacitatea de a lucra sub presiune, cu termene limita, sa ai initiativa si abilitati de a lucra în echipa.

Descrierea jobului:

  • coprespondenta zilnica si respectarea termenelor date.
  • tiparirea lucrarilor conform cerintelor
  • oferirea informatiilor corecte si intr-o maniera profesionista;
  • respectarea regulilor din departament si din companie;
  • atingerea standardelor de calitate stabilite la nivel de companie/departament.

salariu de baza : 1300ron

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat