Operator productie farmaceutica

10333
lugera
lugera

  • Romania, Ilfov, București

Se cauta persoana pentru postul de operator productie farmaceutica.

Responsabilitati:

  • Executuarea operatiilor de productie a produsului si activitatilor conexe cu respectarea standardelor de buna practica farmaceutica si de siguranta si sanatate in munca;
  • Inregistrarea operatiilor efectuate in documentatia interna;
  • Efectuarea operatiilor de curatare a echipamentelor pe care lucreaza si a camerelor de productie;
  • Intervine si determina cauza defectiunilor de proces si tehnice aparute in timpul fabricatiei seriei de produs medicamentos.
  • Cerinte:
  • Studii medii de specialitate (preferabil Farmacie, Chimie, Inginerie chimica);
  • Cunostinte de buna practica farmaceutica- reprezinta un avantaj
  • Cunoasterea principiilor de granulare/ tabletare/ incapsulare- reprezinta un avantaj
  • Capacitate de analiză şi sinteza a informaţiilor.

Se ofera:

  • salariu 1500 L net
  • bonuri masa
  • program in 3 schimburi L-D, 5 zile pe sapt., 8 ore/ zi

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive