Operatori telesales

6386
contact e cosmote

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoane pentru postul de operatori telesales.

Se solicita:

  • spontaneitate
  • capacitatea de a conversa coerent pe subiecte diverse
  • onestitate si muncitoare
  • dorinta de a te realiza prin propria stradanie si prin rezultatele proprii
  • dorinta de a invata lucruri noi
  • experienta in callcenter reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

  • promoveaza prin telefon produsele si serviciile Telekom
  • implementeaza campaniile in derulare pe zona alocata
  • urmareste derularea contractului cu clientii activati

Se ofera:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata
  • training experiential permanent
  • oportunitatea de a construi o cariera alaturi de cel mai mare operator telecom din Romania si logistica necesara desfasurarii activitatii
  • salariu: 500 lei net + bonus stimulativ si realizabil

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive