Operatori telesales

7012
modeling cluj

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoane pentru postul de operatori telesales.

  • ai capacitatea de intretine dezinvolt o conversatie telefonica, pe teme diverse
  • persuasivitate
  • perseverenta peste medie si doresti sa te realizezi prin forte proprii
  • persoana ordonata
  • onestitate
  • experienta in call-center reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

  • promoveaza prin telefon produsele si serviciile Telekom
  • implementeaza campaniile in derulare,  pe zonele si canalele desemnate
  • urmareste implementarea si derularea contractului

Se ofera:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata
  • salariu net (pt 1/2 norma) de 500 lei plus comisioane peste media pietei
  • oportunitatea de a vinde produse si servicii foarte vandabile, in baza unor obiective de vanzari realiste
  • program de munca relativ flexibil
  • instruire continua
  • posibilitatea de trecere la norma intreaga
  • logistica si suportul necesare desfasurarii activitatii

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive