Operatori vanzari prin telefon

6092
Pro Solutions Agency S.R.L.

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoane pentru postul de operatori de vanzari prin telefon.

Se solicita:

  • experienta in vanzari minim 6 luni (reprezinta avantaj)
  • studii medii/superioare
  • abilitati in operarea pe calculator
  • abilitati de comunicare si relationare foarte bune; - Atentie la detalii
  • bune abilitati de comunicare si persuasiune
  • atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi , perseverenta

Responsabilitati:

  • activitatea se va desfasura exclusiv via telefon & email si presupune promovarea pachetelor business si incheierea contractelor
  • relationarea cu abonatiii companiei in vederea mentinerii relatiilor deja existente si in scopul promovarii diferitelor servicii
  • identificarea cu succes a nevoilor clientului
  • promovarea serviciilor companiei intr-un mod profesionist

Se ofera:

  • training
  • salariu atractiv + bonuri de masa
  • oportunitati de dezvoltare profesionala
  • comisioane din vanzari

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive