Ospatari Germania

5671
Arco
Arco

Se cauta persoane pentru postul de ospatari.

Se solicita:

  • bune maniere, rezistenta psihica
  • aspect ingrijit, atractiv
  • buna cunoastere a vinului si servirii
  • experienta in domeniul hotelier / restaurante / Gastronomie
  • expresie lingvistica buna, atractiv
  • lucrul in echipa, colegialitate
  • loialitate si confidentialitate, onestitate
  • experienta in Gastronomie ( Chelneri, Cameriste, Bucatari, Ajutori bucatari etc.)
  • grad ridicat de flexibilitate, performanta si orientare echipa
  • persoana doritoare sa lucreze in Germania pe o perioada indelungata
  • permis de conducere si masina proprie (constituie un avantaj)
  • aptitudinii: limba germana –nivel mediu –B2

Responsabilitati:

  • pregatirea meselor pentru micul dejun, pranz si cina
  • pregatirea decoratiuni florale, ornamente pentru mese si sala
  • servire si facturare
  • utilizarea in conditii de siguranta a casei de marcat
  • curatenie si inventar

Se ofera:

  • pachet salarial
  • asigurare medicala +sociala
  • concediu

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat