Ospatarita restaurant Napoli

5163
SC EUROPRORECRUIT SRL

Se cauta persoana pentru postul de ospatarita pentru un restaurant in Napoli.

Responsabilitati:

  • aranjarea meselor
  • primirea clientilor
  • prezentarea meniului
  • luarea comenzilor
  • servirea clientilor
  • debarasarea mesei etc.

Se solicita:

  • cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/bun
  • cunoasterea limbii italiene la nivel mediu/bun
  • experienta in domeniu constituie avantaj
  • persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si serioasa

  • castig de 700 EURO/luna in prima luna, dupa care va creste;
  • cazare
  • masa

Costurile suportate de candidat:
Tarif de procesare a dosarului: 360 Lei – se plateste la inscriere.

Tarif de mediere: In functie de momentul pe care candidata il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos:

• VARIANTA 1: 250 EURO – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
• VARIANTA 2: 300 EURO - Daca se plateste la semnarea contractului comercial, inainte de plecarea din tara.
• VARIANTA 3: 400 EURO - Daca se plateste din prima luna de castig.

- Comision catre partener: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in Italia).

- Bilet de avion.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat
  • Mediu
  • Avansat