Personal calificat in amenajari interioare

4898
Personalvermittlung

  • Germania,

Se cauta personal calificat in amenajari interioare.

Se solicita:

  • limba germana nivel A2- B1 (obligatoriu)
  • permis de conducere (experienta in condus minim 3 ani)
  • diploma care atesta calificarea
  • experienta (minim 3 ani)
  • posibilitate de a lucra la inaltime

Responsabilitatile:

  • munca in tencuieli si ipsos, chit si gips- carton
  • lucrari de finisare
  • tamplarie simpla (dulapuri de bucatarie, construi dulapuri, dulapuri regla)
  • uneori tapetari
  • lucru Bodenleger (PVC, parchet, laminat)
  • lucrari de intretinere
  • lucrarile de instalare Minor
  • lucrarile electrice Minor
  • curatarea
  • gradinarit
  • ( taierea si aranjarea garduri vii , cosi peluze, etc. )

Se ofera:

  • cazarea asigurata de catre angajator
  • se lucreaza 5 zile pe saptamana. (42 ore )
  • salariu in functie de experienta (chiar si 2. 400 - 2. 800 de euro Brut)
  • contractul de munca se semneaza cu angajatorul pe 3 luni, cu posibilitate de prelungire

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat