Personal Curatenie

5159
S.C. EUROPRORECRUIT SRL

Se cuta personal petru a lucra in domeniul curateniei.

Se solicita:

  • cunostinte de limba engleza la nivel bun
  • persoane muncitoare, responsabile si de incredere
  • experienta in domeniu constituie avantaj la selectie

Responsabilitati:

  • intretine bucataria restaurantului, echipamentele si ustensile in stare curata si ordonata
  • spala vasele (manual sau cu masini de spalat vase)
  • precum si alte activitati cerute de catre angajator

Se ofera:

  • salarii cuprinse intre 550-600 Euro net/luna
  • cazare gratuita
  • masa gratuita
  • asigurari sociale platite de angajator
  • asigurari medicale platite de angajati

Costurile suportate de candidat:
A) Tarif de procesare a dosarului: 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere.

B) Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:

- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.
sau
- 200 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 50%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program

* Pentru contractele sezoniere mai scurte de 3 luni, se mai aplica o reducere de 25%.

C) Biletul de avion din Romania in tara de destinatie se plateste de catre candidat.

D) Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat