Personal hotel/restaurant Qatar

6066
SC EUROPRORECRUIT SRL

Se cauta personal pentru a lucra in domeniul hotelier si al restaurantelor in Qatar.

  • limba engleza la nivel intermediar sau avansat ( in functie de postul dorit )
  • experienta in domeniu, intre 2-5 ani
  • varsta minima: 21 si varsta maxima: 35

Responsabilitati:

  • furnizarea de servicii excelente clientilor
  • prezentarea meniului si vanzarea produselor companiei
  • oferirea de informații suplimentare la cerere
  • servirea bucatelor/ băuturilor conform comenzilor
  • organizarea meselor și menținerea acestora curate și îngrijite
  • verificarea produselor pentru calitate și rezolvarea oricaror probleme care ar putea aparea
  • incasarea platii/bonurilor
  • buna cooperare cu toate departamentele;
  • respectarea normelor de sănătate/ regulamentelor și a tuturor ghidurilor de servicii pentru clienți relevante

Documente necesare:

  • CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru)
  • o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office
  • copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
  • cazier judiciar
  • adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic"
  • copii xerox dupa toate diplomele de studii

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat