Personal magazin

5166
MEGA IMAGE
MEGA IMAGE

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta personal pentru a lucra in domeniul comertului.

Se solicita:

  • placerea de a lucra in domeniul comertului
  • dorinta de a avea un loc de munca stabil
  • persoana corecta, dinamica si flexibila
  • spirit de initiativa
  • placerea de a lucra cu clientii
  • studii medii (Lucrator Comercial)
  • diploma Bacalaureat cerinta obligatorie pentru Casier
  • calificare in domeniu cerinta obligatorie pentru Vanzator
  • experienta anterioara in comert constituie avantaj
  • orientare si deschidere catre client
  • responsabilitate si seriozitate
  • dinamism si spirit de initiativa
  • flexibilitate si spirit de echipa

Responsabilitati:

  • sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post
  • sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie
  • sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
  • sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului
  • sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar
  • sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru

Se ofera:

  • salariu competitiv
  • posibilitati reale de dezvoltare a carierei
  • posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive