Personal productie

7434
napochim
napochim

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta personal pentru productie pe urmatoarele posturi: sef de schimb productie, muncitori necalificati, lacatus mecanic intretinere si reparatii.

Se solicita (sef de schimb productie):

  • foarte bune abilitati de organizare,  coordonare si planificare a activitatilor de productie
  • experienta de minim 3 ani pe un post de coordonator in productie
  • domiciliul in Cluj-Napoca
  • disponibilitate la program prelungit
  • cunostinte pachet MsOffice

Responsabilitati  (sef de schimb productie):

  • planifica activitatile in cadrul schimbului,  conform planificarii de productie
  • organizeaza si coordoneaza activitatea personalului productiv
  • respecta tehnologia de executie si controleaza calitativ productia realizata
  • asigura continuitatea si operativitatea productiei
  • monitorizeaza consumul de materie prima
  • evalueaza si motiveaza personalul din subordine

Se solicita (muncitori necalificati):

  • indemanare si disponibilitate de a invata lucruri noi
  • disponibilitate de a lucra in 3 schimburi
  • experienta constituie un avantaj
  • atitudine proactiva
  • seriozitate

Se solicita (lacatus mecanic):

  • studii calificare lacatua mecanic,  mecanic sau sculer matriter
  • cunostinte in domeniile mecanic,  hidraulic si pneumatic
  • experienta minim 3 ani ca mecanic intretinere si reparatii sau sculer matriter
  • persoana dinamica,  responsabila,  capabila sa lucreze in situatii de interventie sub presiunea timpului,  disponibila la program prelungit
  • constituie avantaj,  cunoasterea masinilor de injectie,  extrudare si matrite mase plastice

Responsabilitati (lacatus mecanic):

  • mentenanta utilaje si echipamente pentru prelucarea maselor plastice

Se ofera:

  • salariu fix
  • spor de noaptea
  • tichete de masa
  • decontarea transportului, maxim 2 linii pe raza municipiului Cluj-Napoca

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive