Programator Bihor

5517
PUBLIC EUROCONSULTING

  • Romania, Bihor, Oradea

Se cauta persoana pentru postul de programator.

Responsabilitati:

  • dezvoltarea de aplicatii pentru diferiti clienti in PHP
  • conceperea de noi module de program/secvente
  • lucrul cu baze de date MySQL
  • programarea/imbunatatirea anumitor aplicatii (HTML, CSS, JavaScript)

Se solicita:

  • cunoasterea limbajului de programare PHP
  • cunostinte baze de date MySQL
  • cunostinte HTML, CSS, JavaScript

Constituie avantaj experienta sau cunostinte in:

  • lucru intr-un framework (Symfony, CodeIgniter, etc)
  • baze de date non-relationale (ex: MongoDB)
  • beanstalk
  • memcache
  • apache Solr
  • linux
  • distributed revision control (svn sau Git)
  • DB architecture & optimization
  • limba engleza

Se ofera:

  • pachet salarial atractiv in functie de rezultate
  • oportunitatea de a lucra cu tehnologii noi
  • dezvoltare profesionala intr-o echipa de profesionisti
  • mediu de lucru placut si program flexibil
  • colectiv tanar si dinamic
  • activitati de team-building

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat