Programator PHP

6709
recrutare ziki

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoana pentru postul de programator PHP.

Se solicita:

  • cunostinte de gestiune a bazelor de date de tip MySql
  • cunostinte JavaScript, jQuery
  • cunostinte HTML, CSS
  • cunoasterea limbii engleze
  • cunoasterea sistemelor de operare (OS): Windows
  • studii superioare in domeniu
  • experienta in dezvoltarea modulelor CRM, preferabil SugarCRM
  • cunostinte in dezvoltare OOP folosind PHP
  • cunoasterea unui framework PHP (Yii)
  • cunoasterea sistemului de servicii web
  • cunoasterea unui SCM, preferabil Git
  • abilitati de comunicare
  • persoana organizata si rezistenta la stres
  • deschidere spre invatare si capacitatea de a invata rapid lucruri noi atat în echipa cat si individual
  • capacitatea de a gasi solutii la probleme aparute

Responsabilitati:

  • crearea si implementarea de module aditionale in proiecte de tip Open Source
  • crearea si mentenanta site-urilor si a bazelor de date
  • asigurarea suportului tehnic pentru proiectele realizate

Se ofera:

  • pachet salarial motivant
  • oportunitatea de a-ti pune in practica propiile idei - resurse de lucru la dispozitie
  • mediu de lucru profesionist
  • alaturi de colegi care sunt dispusi sa te ajute oricand

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat