Project Team Leader/ Project Manager

5890
Clarismart Consulting

  • Romania, TimiČ™, TimiČ™oara

Se cauta persoana pentru postul de project team leader/ project manager.

Se solicita:

  • experienta minim 1 an de Project management
  • studii superioare tehnice (inginerie)
  • limba engleza - nivel avansat
  • abilitati manageriale si de luare a deciziilor
  • persoana adaptabila, cu gandire antreprenoriala

Responsabilitati:

  • satisface solicitarile clientilor (interni si externi) referitoare la produs; reprezinta legatura intre functiile si departamentele implicate in proiect, inclusiv furnizori si clienti
  • coordoneaza proiecte dpdv cost, timing si calitate; participa si informeaza echipa cu privire la stadiul proiectului
  • supravegheaza realizarea, calitatatea, acuratetea si finalizarea in timpul agreat a tuturor sarcinilor de proiect
  • repartizeaza sarcini si monitorizeaza activitatea Desing Engineer si Product Engineer Leader din platforma de proiect (4-5 persoane)
  • raspunde de livrarea in timp si de calitatea sarcinilor primite

Se ofera:

  • salariu fix
  • tichete de masa
  • prime de sarbatori
  • asigurari medicale

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat