Promoter / Hostess

4634
Salbris Croissants

  • Romania, Brașov, Brașov

Se cauta persoana pentru postul de promote/ hostess.

Se solicita:

  • experienta in promovarea produselor
  • persoana cu excelente abilitati de comunicare, persuasiva, dinamica, orientata spre clienti
  • capabila sa identifice si sa intelega nevoile si dorintele acestora precum si perseverenta in atingerea
  • obiectivelor
  • spirit comercial
  • seriozitate
  • prezenta placuta si limbaj ingrijit

Responsabilitati:

  • promoveaza produsele din cadrul croissanteriei, atat produsele frantuzesti( croissants, canneles, pain au chocolat, etc. ) cat si produsele romanesti (foietaj cu branza, batoane cu sunca si cascaval, etc. )
  • evidentiaza calitatile produselor si prezentarea lor
  • ofera produsele spre degustare
  • informeaza clientii cu privire la ofertele pe care le avem
  • respecta programul de lucru

Se ofera:

  • mediu de lucru placut - mall Coresi, Brasov
  • echipa tanara si profesionista
  • salariu in functie de numarul de ore lucrate

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive